AKTĪVĀS ATPŪTAS PARKS GODEĻPOLS

Adrese: Godeļdangas, Ģibuļu pagasts, Talsu novads
Telefons: 371 29289349, 371 29429748
Mājas lapa:www.godelpols.lv
E-pasta adrese:godeli@tvnet.lv
 
BRĪVDIENU MĀJAATPŪTAS BĀZESKEMPINGITELŠU VIETASNAKTSMĪTNESPIKNIKA VIETASUZ PASŪTĪJUMUPAGATAVO PATSSPORTA LAUKUMIPIRTSIZKLAIDES CENTRSPELDVIETASSAUNAMAKŠĶERĒŠANASPAKAMĪNZĀLESBANKETZĀLESPASĀKUMU ORGANIZĒŠANAVELONOMAATPŪTA UZ ŪDENSINVENTĀRA NOMAAUTO STĀVVIETALAIVU NOMA

Virvju trases
Augstā trase ir elpu aizraujošs piedzīvojums pieaugušajiem un jauniešiem, kuru augums ir virs 150 cm ar normālu veselības stāvokli un labu fizisko sagatavotību. Augstajā trasē ir ierīkoti 26 dažādi, atšķirīgu grūtības pakāpju šķēršļu posmi, kuri iestiprināti starp kokiem ar metāla trošu, virvju un koka konstrukciju palīdzību. Augstās trases garums ir 400 m. Tā sākas ar vieglāku šķēršļu posmu pārvarēšanu, pakāpeniski pieaugot grūtības pakāpei. Trases pārvarēšanai tiek lietots speciāls drošības aprīkojums no pasaulē pazīstama alpīnisma inventāra ražotāja PETZL, kurā ir: drošības josta, karabīnes un nobrauciena trīsis. Pamatiemaņas drošības aprīkojuma lietošanā un šķēršļu posmu pārvarēšanā palīdz apgūt instruktors.
Augstajā trasē ir ierīkotas sarežģītākas pakāpes posmu grupas “pakavs” un “omītes pastaiga”, kuras iespējams apiet, ja jūsu fiziskā sagatavotība liekas nepietiekama šo posmu pārvarēšanai.
... ”Pakavs” (6 šķēršlu posmi) veidots tā, lai būtu pa spēkam veikt katram trases lietotājam, taču prasa lielāku fizisko piepūli , nekā tas bija pirmajā trases daļā.
... “Omītes pastaiga” (5 šķeršļu posmi) domāta asāku izjūtu cienītājiem, un to iesakām veikt tikai pēc vienu reizi veikta pilna trases apļa, un atbilstoši novērtējot savas spējas.

Zemā trase paredzēta bērniem no 7 gadu vecuma, ar augumu līdz 150 cm. Zemajā trasē ir ierīkoti 9 atšķirīgi šķeršļu posmi, kurus pārvar lietojot speciālu drošības aprīkojumu.
Trase ierīkota labi pārredzamā vietā līdz 5 m augstumam virs zemes.
Zemajā trasē bērni dodas pieaugušo pavadībā uz uzraudzībā, aprīkojuma lietošanas pamatiemaņas apgūstot instruktora pavadībā.

Džungļu lifts.
Ar kokā iestiprinātas virves un skrituļa palīdzību iespēja uzvilkt sevi līdz 10 m augstumam. Vēderu kutinošas un aizraujošas sajūtas izbaudāmas laižoties lejup.

Kvadraciklu trases

"Apļa trase” ir izveidota apļa formā labi pārredzamā meža klajumā. To iesakām bērniem un pusaudžiem, kā arī cilvēkiem bez iepriekšējām braukšanas iemaņām.
Bērni un pusaudži līdz 16 gadu vecumam var lietot kvadraciklu un doties trasē tikai tad, ja par viņiem atbildību uzņemas pieaugušais.

„Meža trase”
marķēta un veidota, izmantojot aizaugušus meža ceļus un stigas, kas ved līdz Kuņķa raga pussalas pašam galam, tieši pretī Moricsalai.
Lai varētu doties „meža trasē”:
-    jānoslēdz kvadraciklu lietošanas līgums (līgumu var slēgt tikai pilngadību sasniegušas personas);
-    jāpārzin satiksmes drošības noteikumi;
-    vēlama iepriekšēja braukšanas pieredze ar kvadraciklu, skūteri vai motociklu. Ja šāda pieredze nav, instruktors pēc treniņa brauciena „apļa trasē” izvērtēs, vai Jūsu braukšanas prasmes ir pietiekamas, lai dotos „meža trasē”.

Velomaršruts

Maršruts ved gar Usmas ezera lielākās pussalas – Kuņķa raga krasta līniju, kur no krasta iespējams saskatīt  pazīstamākās ezera salas: Moricsalu (vecāko Latvijas dabas rezervātu), Viskūža salu (lielāko Latvijas ezeru salu), Lielalsnīti, Mazalksnīti.
Maršruta garums – 4 km.
Velosipēdus iznomājam uz vietas. Pieejami 5 "Rock Machine" velosipēdi.

Dabas mīļotājiem
Dodoties pa pussalas ( Kuņķa raga ) piekrasti, tieši pretī ieraudzīsiet Moricsalu (vecāko dabas rezervātu Latvijā), Viskūža salu (lielāko ezeru salu Latvijā) un citas ezera salas.
Ezera krastā priekš jums iekārtotas piknika vietas ar ugunskuru, telšu vietas nakšņošanai  un lieliska peldvieta, kā arī vietas makšķerēšānai un sēņošanai.

Travellatvia iesaka


 
Kur atpūsties Latvijā ? Lasiet vēl
Nosaukums:
Paplašinātais meklētājs
Iesakam apmeklēt Skatīt citus

Dienas foto

Dienas foto

Ziņu izsūtīšana

Notikumu kalendārs