Par tūrisma un atpūtas portālu Travellatvia


Travellatvia.lv ir lielākais Latvijas ceļojuma un tūrisma interneta portāls, kas darbojas kopš 2001. gada. Vidēji ik dienu mūs apmeklē līdz 5500 apmeklētājiem, no kuriem 30,6% ir interesenti no ārvalstīm (Eiropa – 13,5%, ASV – 6,3%, Krievija – 4,9%).

Mūsu mērķauditorija ir mūsdienīgs vīrietis/sieviete ap 30 gadiem, kam patīk ceļot. Ikdienā viņš/viņa lieto internetu un izmanto interneta resursu iespējas. Valodas – latviešu, krievu, angļu, vācu. Angļu un vācu valodā runājošiem un lasošiem mēs piedāvājam informāciju par Latviju un Latvijas iekšzemes ceļojumiem. Latviski un krieviski lasošajiem tiek piedāvāta arī ārvalstu ceļošanas iespēju izlase.

Lai atvieglotu šim cilvēkam uzdevumu (kur, kā, kad un ar ko ceļot) viņam ir iespēja izvēlēties mūsu piedāvāto plašo pakalpojumu klāstu par ceļošanas iespējām Latvijā un ārpus tās. Mēs piedāvājam saites ar lielākajām tūrisma un ceļojumu aģentūram Latvijā un, sadarbojoties ar šīm aģentūrām, ievietojam informāciju par viņu piedāvātajiem pakalpojumiem. Mums ir izveidota sava datu bāze par atpūtas vietām (viesu mājām, pilīm, muzejiem utt.) visā Latvijā.

Travellatvia ir ne tikai Latvijas tūrisma katalogs. Portālā ir apkopota plašākā informācija Latvijā un, iespējams, Baltijā par ceļošanas un tūrisma iespējām ārzemēs.

Mūsu mērķis ir sniegt pēc iespējas pilnvērtīgāku un plašāku informāciju potenciālajam ceļotgribētājam, ļaujot viņam izvēlēties no plašā piedāvājuma klāsta sev pieņemamāko variantu. Tāpēc mēs piedāvājam Jums sadarboties un ievietot interneta portālā Travellatvia informāciju par saviem pakalpojumiem un piedāvājumiem. Lai paplašinātu mūsu kopējā patērētāja izvēles iespējas mēs piedāvājam Jums samērīgas informācijas izvietošanas izmaksas un individuālu pieeju katram mūsu sadarbības partnerim.

Travel Latvia nodrošina profesionālu reklāmrakstu sagatavošanu un ievietošanu portālā par pieņemamām cenām.

Tālrunis uzziņai: 67396775, 26512222
E – pasts: travellatvia@travellatvia.lv

TravellatviaKur atpūsties Latvijā ? Lasiet vēl
Nosaukums:
Paplašinātais meklētājs
Iesakam apmeklēt Skatīt citus

Dienas foto

Dienas foto

Īpašie piedāvājumi Skatīt citus
Ziņu izsūtīšana