Uzzini vairāk !


Spānija

Tūru skaits uz šo valsti: 1

Ceļojumus piedāvā:

INDI - tūres - 1

Spānijas kūrorti -> Costa Blanca


Costa Blanca, tulkojumā no spāņu valodas nozīmē „baltais jūras krasts” – šeit izvietojas tādi pasaules slaveni kūrortu centri kā „spāņu Las Vegas” Benidorma un, ar ārstnieciskiem ezeriem apskalotā, Torrevjeha. Tajā laikā, kad Eiropā vēl valda janvāra sniegputenis, šeit jau aug mandeļu un persiku koki. Praktiski veselu gadu šajos krastos ir mēreni karsta un maiga vasara. Dāsna saule, valdzinoši silta jūra un brīnumjaukās pludmales. Pārsteidzošā skaistuma landšafti, papildinās ar kultūrvēsturisko pieminekļu daudzumu. Te valda maigs Vidusjūras klimats un, tīrajās, bez mākoņiem debesīs spīd saule.
Spānijas kūrorti -> Kosta Brava


Costa Brava (Mežonīgais krasts) stiepjas 200 km garumā uz ziemeļiem no Barselonas līdz Ampurdā reģionam, kurš robežojas ar Franciju. Šajā piekrastē ir mazi, smilšaini, priedēm apauguši līcīši, apbrīnojama viduslaiku baznīciņu, klosteru un vietējo iedzīvotāju savdabīgo tradīciju pasaule. Populārākie kūrorti ir Lloret de Mar un Tossa de Mar. Savukārt ostas pilsēta Blanesā ir ievērojama ar vienu no garākajām pludmalēm Kosta Bravā un botānisko dārzu uz klinšu malas.

Kūrorts Tossa de Mar
Ne velti šo pilsētiņu sauc par Kosta Brava piekrastes pērli. Jūra, smiltis, klintis piešķir ainavai neatkārtojamu burvību. Pilsētas vēsturē ir gan romiešu, gan grieķu laiki. Vienā no klints virsotnēm slejas viduslaiku pils, no kuras paveras pasakains skats uz pilsētu un līci. Tossā dzīvoja un strādāja mākslinieks Marks Šagals. Viņa darbu ekspozīciju var aplūkot vietējā muzejā. Pilsētiņa ir mūsdienīgs tūrisma centrs, kas vilina atpūtniekus ar brīnišķīgām pudmalēm, mājīgu un romantisku vecpilsētu, kurā ir daudz tavernu un bāru. Šeit nav lielā trokšņa un rosības, kas raksturīgs lielajiem kūrortiem.

Kūrorts Lloret de Mar
Lloret de Mar ir lielākais un populārākais kūrorts Kosta Bravā, kas ir pazīstams ar savām skaistajām pludmalēm un maigo klimatu. 20. gs. piecdesmitajos gados šo zvejnieku un kuģu būvētāju ciematiņu “atklāja” ārzemju tūristi, kas uzreiz iemīlēja šo piekrasti. Tagad šeit ir daudz viesnīcu, apartamentu, bāru, restorānu, diskotēku. Pilsētā tiek rīkotas vēršu cīņas, ir kazino. Jūras krastmala (Promenada) ir brīnišķīga pastaigas vieta. Lloret de Mar ir rosīgs kūrorts, kas ir saglabājis sevī spāņu dzīves kolorītu. Šeit var baudīt visas iespējas, ko sniedz atvaļinājums, un izklaidēties līdz pašam rītam. Iespējams, tieši tāpēc šis kūrorts ir iecienīts jauniešu vidū.
Spānijas kūrorti -> Sevilla


Ceļš uz Andalūzijas galvaspilsētu Sevilju stiepjas caur kalniem, kas ir apauguši ar mīlīgajiem Spānijas ciematiņiem. Ekskursijas laikā pa pilsētu, Plaza Espanat laukuma Maria Luisa parkā Jūs apskatīsiet krāšņo gotiskā stilā celto katedrāli. Tāpat jums būs pietiekoši daudz brīvā laika lai patstāvīgi iepazītos ar pilsētas vēsturisko daļu Santa Cruz. Ekskursija ar pusdienām ~ ap. 72 Euro Ekskursija bez pusdienām ~ ap. 60 Euro
Spānijas kūrorti -> Granāda


Trešdienās - Granāda tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Spānijas pilsētām, kurā līdz pat mūsdienām ir saglabājies vienīgais no mauritāniešu cietokšņiem Andalūzijā. Ekskursija ilgst visu dienu un tās laikā Jūs varēsiet apmeklēt pasakaino Alhambra pils kompleksu, Karlosa V pili un krāšņos Generalife dārzus. Ekskursijas laikā pa pilsētu Jūs varēsiet apskatīt ne tikai vēsturisko daļu, bet arī mūsdienu daļu. Tāpat Jums būs pietiekoši daudz brīvā laika, lai pilsētu apskatītu patstāvīgi. Ekskursija ar pusdienām ~ ap. 69 Euro Ekskursija bez pusdienām ~ ap. 59 Euro.
Spānijas kūrorti -> Ronda


Ronda ir maza pilsētiņa, kas atrodas kalnos 800 m virs jūras līmeņa, pašā kraujas malā, te līdz pat mūsdienām valda aizgājušo gadsimtu atmosfēra. Ceļš uz Rondu stiepjās caur Costa del Sol piekrastes moderno un stilīgo villu rajonam un tālāk kalnos, dziļāk Andalūzijā. Rondā ekskursiju Jūs veiksiet ar kājām, kuras laikā apskatīsiet vienu no Andalūzijas vecākajām vēršu cīņas arēnām. Tāpat 18 gs. būvētu tiltu, no kura paveras pasakains skats uz Tajo aizu, apmeklēsiet katedrāli un vecpilsētu. Ekskursijas beigās būs arī brīvais laiks. Ekskursija ar pusdienām ~ ap. 47 Euro Ekskursija bez pusdienām ~ ap. 38 Euro
Spānijas kūrorti -> Costa Benalmadena


COSTA BENALMADENA - kūrorts, kas ir slavens ar savu 9 kilometru garo pelēko smilšu pludmali. Augstās klintis un mazie līcīši, kam pa vidu stiepjas pludmales ienes daudzveidību kopējā krasta līnijas ainavā. Pilsētā arī atrodas liels jahtklubs, kurš piedāvā savus pakalpojumus jūras ceļojumu mīlētājiem.
Spānijas kūrorti -> Valensija


Valensija ir trešā lielākā pilsēta – te jāredz Migeletes baznīca, vecās biržas ēka, Seranno tornis, de la Virhena laukums, Centrāltirgus, Sv. Dievmātes baznīca, Lonha – zivju birža.
Spānijas kūrorti -> Torremolinos


TORREMOLINOS - tuvākā kūrorta pilsēta pie provinces galvaspilsētas Malagas. Platajās smilšu pludmalēs, kas stiepjas daudzu kilometru garumā, atpūtniekus gaida neskaitāms daudzums kafejnīcu un bāru zem atklātām debesīm, kā arī liela izvēle izklaidēm un sporta nodarbēm.
Spānijas kūrorti -> Kosta Dorada


Uz dienvidiem no Barselonas, Tarragonas provincē plešas Costa Daurada (Zelta krasts). Plašās pludmales ar zeltainajām smiltīm un maigais jūras klimats vilina tūristus jau desmitiem gadu. Romiešu foruma drupas, amfiteātris, akvadukts, cietokšņa sienas liecina par divu tūkstošu gadu seno Tarragonas vēsturi. Uz dienvidiem no Tarragonas pilsētas atrodas viens no lielākajiem tematiskajiem parkiem Eiropā. Kosta Doradas aktīvākie kūrorti ir Salou, Cambrils un La Pineda.

Kūrorts Salou
Salou ir neliela kūrortpilsētiņa 100 km uz dienvidiem no Barselonas. Šis ir viens no populārākajiem kūrortiem Kosta Dorada piekrastē. 1229. gadā kuģi karaļa Haime I vadībā no Salou ostas devās uz Maljorkas pusi. Par godu šim uzvaras gājienam un Maljorkas pievienošanai Aragonijas karaļvalstij, Salou pilsētiņā ir uzcelts piemineklis karalim, kura vārdā ir nosaukta viena no skaistākajām palmu alejām pilsētā. Lai pasargātu pilsētu no vairākkārtējiem pirātu uzbrukumiem, 16. g.s. tika uzcelts aizsargtornis, kas šodien ir kļuvis par izstāžu un kultūras pasākumu centru. No 20. g.s. sākuma tika uzsākti pirmie mēģinājumi urbanizēt Salou. Brīnišķīgā smilšu pludmale 3 km garumā, gleznainie līči, palmu alejas rada vienreizējas atpūtas iespējas, bet veikali, bāri, diskotēkas, nakts dzīves troksnis, dažādi svētki, festivāli papildina daudzveidību un baudu, ko sniedz jūra un pludmale. Šeit valda dzīvība un rosība un var izklaidēties līdz pašam rītam.

Uz dienvidiem no Salou atrodas pilsētiņa Cambrilsa - bijušais zvejnieku ciematiņš, tagad pazīstams ar zivju restorāniem. Šī ir ideāla vieta visa veida ūdenssporta aktivitātēm. Ērti atpūtai ar bērniem.

Ziemeļu puses virzienā atrodas neliels, mierīgāks kūrorts La Pineda. Blakus kūrortam La Pineda ir izvietots ūdens atrakciju parks Akvaleons, kā arī atrakciju parks Port Aventura, kas popularitātes ziņā atpaliek tikai no Parīzes Disnejlendas.

Kūrorta pilsēta Sitžess atrodas 35 km uz dienvidiem no Barselonas. Tas ir viens no ievērojamākajiem objektiem, pārsteidzoši skaistā baznīca un klinšainā krasta, netālu sena pils, vēstures muzejs, un Katalonijas senās ieliņas.
Spānijas kūrorti -> Baleāru salas


Vispopupārākais Spānijas kūrorts ir Baleāru salas, kuras piesaista tūristus ar savu dabu un klusajām, mežonīgajām pludmalēm.

Maljorka ir viena no iecienītākajām izklaides vietām Eiropā, kuru kā vasaras atpūtas vietu izvēlas tūkstoši, un ir sajūta, ka ar katru gadu iebraucēju no vēsākām zemēm kļūst arvien vairāk.Ar pludmalēm maljorkieši tiešām var lepoties, jo kopumā to ir 76, no kurām vairāk nekā pusei piešķirti Arī saules viņiem netrūkst — vidēji desmit stundas diennaktī, 300 dienas gadā.

Maljorka salas populārākie kūrorti ir Playa De Palma, Palma Nova, Santa Ponsa, kā arī Paguera.

PLAYA DE PALMA
Šis populārais kūrorts ir 7 km. garumā, gar krastu uzreiz aiz pludmales līnijas atrodas viesnīcu ēkas, bāri, restorāni, veikaliņi, sporta un izklaides centri. Viss šeit ir domāts Jūsu atpūtai. Šo kūrortu ir iecienījuši angļu tūristi, tāpēc šeit visur ir dzirdamas angļu dziesmas un angļu ēdieni tiek pasniegti tikpat bieži kā nacionālie spāņu ēdieni.

PALMA NOVA
Viens no salas visapmeklētākajiem kūrortiem. Šeit atrodas salas akvaparks un arī atrakciju parks Marienland, kur ir viena no labākajām delfīnu izstādēm, tā ir vieta, kas patiks Jūsu bērniem. Kūrorts piedāvā izklaidi ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Šeit ir golfa spēļu laukums, lielākā diskotēka BCM, kas ir domāta 4000 apmeklētājiem.

SANTA PONSA un PAGUERA
Atrodas 16 km. attālumā no galvaspilsētas. Pludmale un krastmala vienmērīgi pāriet no viena kūrorta otrā. Pateicoties kūrorta mikroklimatam viesnīcas šeit strādā visu gadu. Tas liek saimniekiem viesnīcas pastāvīgi atjaunot, tāpec šī kūrorta viesnīcas atšķiras ar savu komfortu no citiem Maljorkas hoteļiem, kuri lielāko ties strādā no maija līdz septembrim. Šeit atrodas daudzi ūdenssporta klubi, tenisa korti un golfa laukumi. Vakarā Jūs varēsiet atpūsties izvēlētajā restorānā vai viesnīcas terasē.

Salīdzinoši vairāk miera var meklēt Maljorkas māsā Baleāru salu grupā — Menorkā. Tās galvaspilsēta ar 23 000 pastāvīgo iedzīvotāju ir patīkama pilsētiņa, kuras lielākais lepnums ir milzīgā dabiskā osta — otra lielākā pasaulē. Tās promenādi tagad piepildījušas kafejnīcas un restorāni.

Ibicas sala ir slavena ne tikai ar piemīlīgiem nostūrīšiem, bet arī ar to, ka ir atzīta par vienu no labākajiem jaunatnes kūrortiem. Salas nakts dzīve pārsteidz ar savu krāšņumu un oriģinalitāti – eksotiskām izrādēm, raibām maskarādēm, starptautiskiem mūzikas festivāliem, izsmalcinātiem modes svētkiem, grandiozām diskotēkām, to skaitā… zemūdens valstī.
Spānijas kūrorti -> Cordoba


Pateicoties Cordobas skaistumam un iespaidīgajam celtnēm tā tiek pieskaitīta pie nozīmīgākajām viduslaiku pilsētām, viņu dēvē par muzeju pilsētu. Jau senos laikos Andaluzija cieta no daudziem iekarotājiem, romiešiem, grieķiem, arābiem utt. Ceļš uz turieni stiepjas caur Antequera. Jūs varēsiet redzēt daudz tautu kultūru un arhitektūras pieminekļus kas veidojušies daudzu gadu simtu garumā. Cordobā Jūs varēsiet apmeklēt slaveno mauritāniešu mošeju La Mezquita, ebreju kvartālu un sinagogu.
Spānijas kūrorti -> Kanāriju s.


Kanāriju salas ir Eiropā vienīgais kūrorts ar tik maigu klimatu, kas dod iespēju atpūsties pludmalēs visu gadu. Šeit vienmēr ir silta saule un jūra. Vidējā gaisa temperatūra turas +25 – +27 grādus pēc Celsija, bet ūdens sasilst no +21 līdz pat +23 grādiem. Kanāriju salas ir arhipelāgs, kurš dalās divās administratīvās provincēs: Santakrusa de Tenerife, kurā ietilpst Tenerifes, Lagomeras, Lapalmas un Elhiero salas, un Laspalmasa ar Grankanārijas, Fuerteventuras un Lansarotes salām.

Tenerife - lielākā sala no Kanāriju salu arhipelāga, atrodas 300 km attālumā no Āfrikas kontinenta. Salas platība ir 2057 kv.km. Tenerife ir īsta Atlantijas okeāna pērle, kas noteikti pārsteigs Jūs ar savu daudzveidību: gandrīz vertikāli kalni, kurus pāršķel platas aizas, zaļas subtropiskas ielejas, tuksnešainas vulkāniskas zonas, mežu masīvi, nodzisis vulkāns Tejde, kura virsotnē arī vasarā ir sniegs. Toties citās vietās uz salas praktiski nejūt gadalaiku maiņu, tāpēc pasaule bieži vien šo salu dēvē par "mūžīga pavasara" salu. Tādēļ tūristi no visas pasaules braucuz Tenerifes salu, izbaudīt šeit sauli un jūru visa gada garumā.
Spānijas kūrorti -> Costa del Sol


Costa del Sol vai "saules krasts" - ir piekraste, kas atrodas pašos Spānijas dienvidos un stiepjas gar Vidusjūru no Malagas līdz Gibraltāra jūras šaurumam. Costa del Sol kūrorti - Teremolinos, Costa Benalmadena, Fuengirola, Marbella un Estepona - ir slaveni pasaulē, kā prestižākie un stilīgākie kūrorti Spānijas piekrastē.

Lieliski iekārtotās smilšu pludmales stiepjas daudzu kilometru garumā. Visur Costa del Sol ir jūtama īpašā Andalūzijas noskaņa, kas ir viena no interesantākajām autonomijām Spānijā ar savu izteikto raksturu un rūpīgi kopjošo nacionālo kultūru un tradīcijas. Piekrastē ūdens sporta mīļotāji var papildināt savas iemaņas vindsērfingā un jahtu vadīšana, kā arī pārbaudīt savus spēkus citās aktīvās izklaidēs. Tāpat Costa del Sol piedāvā lieliskas iespējas jautrai jauniešu atpūtai, jo katrā kūrorta pilsētā ir sakoncentrēts liels daudzums diskotēku, bāru, nakts klubu un restorānu.
Spānijas kūrorti -> Estepona


ESTEPONA - pagātnē nelielais zveinieku ciematinš kas parvērties par plaukstošu kurortu. Pārsvarā dārgākās viesnīcas atrodas tieši piekraste starp Marbellu un Estaponu. Viesnicām ir lielas plašas teritorijas, kas apaugušas ar tropu un eksotiskiem auģiem, tādēļ atrodas viena no otras lielā attaluma. Šī ir klusa vieta, domāta klusai un vienmērīgai atpūtai. Estepona atrodas Selwo zooloģiskais dārzs, kurā ir dzīvnieki no visiem kontingentiem, pie tam tie dzivo dabigos apstakļos.
Spānijas kūrorti -> Fuengirola


FUENGIROLA - populārs kūrorts, kas pievelk tūristus no visām Eiropas valstīm. Pludmales garums sastāda gandrīz 4 kilometri. Gar pilsētas piekrasti, kas ir viena no garākajām Spānijā atrodas modernas viesnīcas, atpūtas kompleksi, restorāni, bāri, diskotēkas un daudzi izklaides centri.
Spānijas kūrorti -> Marbella


MARBELLA - viens no pašiem aristokrātiskākajiem un stilīgākajiem kūrortiem Spānijā, kas ne velti tiek dēvēts par Costa del Sol pērli, jo pārsteidz arī ar saviem krāšņajiem dārziem un parkiem. Lieliskās smilšu pludmales stiepjas gar visu piekrasti un pilsētas pievārtē atrodas slavenā Puerto Banus osta, kā arī prestižākie jahtklubi. Pilsētas ielas un kvartāli ar saviem senatnes pieminekļiem sniegs jums lielisku priekšstatu par savdabīgo Andalūzijas arhitektūru.
Spānijas kūrorti -> Kosta Maresme


Kūrorts Malgrad de Mar
Malgrad de Mar un Santa Susanna veido lielu kūrortcentru, ko sauc par Kosta Maresme. Pilsēta ir sadalīta divās daļās - Vecpilsētā un atpūtas zonā. Atpūtas zonā ir viesnīcas, kempingi, veikali un restorāni, kas ir izvietojušies gar Vidusjūras piekrasti. Arhitektūras un dabas harmonija, plašas pludmales, dažādas izklaides nodrošina pilnvērtīgu atvaļinājumu pie jūras. Laba vilcienu satiksme ar Barselonu ( līdz kurai ir apmēram 50 km).Travellatvia iesaka


Īpašie piedāvājumi Skatīt citus
Ceļojumu meklētājsßKontinents

VienalgaEiropa
ĀfrikaĀzija
Z-AmerikaCentrālā amerika
D-AmerikaAustrālija un okeānija

Atpūta

EksotikaPie jūras
Siltās zemesKalni
Pie ekvatora

Apskates objekti

Pasaules brīnumiSlaveni muzeji
Vulkāni

Ziņu izsūtīšana